Krásne vlasy s prírodnými olejmi

Krásne vlasy bez lupín? Vyskúšajte prírodnú starostlivosť o vaše vlasy a pokožku so 100% olejmi ako napríklad arganový olej. 

Krásne a zdravé vlasy s arganovým olejom

Arganový olej je prírodný kozmetický produkt určený na starostlivosť o rôzne typy vlasov. Vitamín E a vyššie mastné kyseliny obsiahnuté v oleji vlasy vyživujú a uľahčujú prekrvenie ich korienkov. 100% bio arganový olej kozmetický vlasom pri pravidelnom používaní dodáva vitalitu, lesk, hebkosť, obnovuje a posilňuje ich štruktúru.

Na rozdiel od klasickej vlasovej kozmetiky neobsahuje žiadne chemické zložky ani látky, ktoré pri dlhodobom používaní môžu vlasy zaťažovať a poškodzovať. Arganový olej účinne pomáha Vaše vlasy udržiavať prirodzene zdravé.

100% bio arganový olej od rodinnej firmy Orient House je vynikajúca prírodná vlasová kozmetika, ktorý vďaka vysokému obsahu vitamínu E, B5 a vyšších mastných kyselín vlasy revitalizuje, regeneruje a dodáva im potrebné výživné látky pre ich zdravý rast. Vyskúšajte pravidelnú starostlivosť o Vaše vlasy s originálnym arganovým olejom na vlasy, ktorý je vyrobený a plnený priamo v Maroku.

V našej ponuke nájdete aj šampón s minerálmi z Mŕtveho mora a arganovú masku na vlasy, ktorá vďaka svojmu zloženiu a spojeniu minerálov z Mŕtveho mora a arganového oleja tvorí jedinečnú kombináciu pre Vaše krásne a zdravé vlasy.

Účinky arganového oleja na vlasy

  • Navrátenie prirodzenej vitality a lesku vlasov - výživa vlasov od korienkov až po končeky, obnova a zosilnenie štruktúry vlasov
  • Výživa vlasových korienkov - vďaka vysokému obsahu vitamínu E a vyšších mastných kyselín
  • Hydratácia vlasov - zamatovo hebké a napriek tomu silné vlasy od korienkov po končeky
  • Koniec lámavým a rozštiepeným končekom vlasov - výborne vyživuje a zaceľuje vlasové končeky
  • Liečebné účinky na vlasovú pokožku - ekzémy, akné, lupienka, pokožka namáhaná od slnka, podráždenie a zápaly pokožky, svrbenie,

Použitie arganového oleja na vlasy

Do navlhčených vlasov úplne jednoducho vmasírujte malé množstvo oleja. V prípade, že chcete arganovým olejom dôkladne ošetriť celý objem vlasov, naneste potrebné množstvo oleja na vlasy, premasírujte ich a zabaľte do uteráka. Arganový zábal nechajte takto pôsobiť minimálne hodinu. Potom olej z vlasov zmyte šampónom